Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoeveel is het eindbedrag met een inleg van 150.000 € tegen 4% over 3 jaar en 3 maanden met een rente beschrijving per maand ?

De rente van 500 € per maand is dus niet uitgekeerd maar 3 jaar en 3 maanden bij de eerste inleg bijgeschreven.

Toegevoegd na 1 minuut:
Beschrijving =Bijschrijving

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Antwoorden (1)

1 150.000,00 + 500,00 = 150.500,00
2 150.500,00 + 501,67 = 151.001,67
3 151.001,67 + 503,34 = 151.505,01
4 151.505,01 + 505,02 = 152.010,02
5 152.010,02 + 506,70 = 152.516,72
6 152.516,72 + 508,39 = 153.025,11
7 153.025,11 + 510,08 = 153.535,20
8 153.535,20 + 511,78 = 154.046,98
9 154.046,98 + 513,49 = 154.560,47
10 154.560,47 + 515,20 = 155.075,67
11 155.075,67 + 516,92 = 155.592,59
12 155.592,59 + 518,64 = 156.111,23
13 156.111,23 + 520,37 = 156.631,60
14 156.631,60 + 522,11 = 157.153,71
15 157.153,71 + 523,85 = 157.677,55
16 157.677,55 + 525,59 = 158.203,15
17 158.203,15 + 527,34 = 158.730,49
18 158.730,49 + 529,10 = 159.259,59
19 159.259,59 + 530,87 = 159.790,46
20 159.790,46 + 532,63 = 160.323,09
21 160.323,09 + 534,41 = 160.857,50
22 160.857,50 + 536,19 = 161.393,69
23 161.393,69 + 537,98 = 161.931,67
24 161.931,67 + 539,77 = 162.471,44
25 162.471,44 + 541,57 = 163.013,02
26 163.013,02 + 543,38 = 163.556,39
27 163.556,39 + 545,19 = 164.101,58
28 164.101,58 + 547,01 = 164.648,59
29 164.648,59 + 548,83 = 165.197,41
30 165.197,41 + 550,66 = 165.748,07
31 165.748,07 + 552,49 = 166.300,57
32 166.300,57 + 554,34 = 166.854,90
33 166.854,90 + 556,18 = 167.411,08
34 167.411,08 + 558,04 = 167.969,12
35 167.969,12 + 559,90 = 168.529,02
36 168.529,02 + 561,76 = 169.090,78
37 169.090,78 + 563,64 = 169.654,42
38 169.654,42 + 565,51 = 170.219,93
39 170.219,93 + 567,40 = 170.787,33

Het eindbedrag na 39 maanden is dus 170.787,33

Toegevoegd na 2 uur:
Het is ook in een keer te berekenen met de formule:

eindsaldo = startbedrag x ( 1 + jaarrente/12) ^ maanden
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Hoi Nick
Bedankt voor jouw reactie, maar hoe kom je aan 1,67 € ?
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Als na de 1e maand de 500,00 rente is bijgeschreven, krijg je in de tweede maand rente over 150.500,00. Dat is 501,67. En zo verder.
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Super bedankt voor je antwoord en uitvoerige berekening.... heel blij mee. Nu dan nog een vraagje
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Als ik zo brutaal mag zijn
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Hoeveel is het eind totaal bij inleg 20.787,33 € tegen 4% na 7 maanden bij rente bijschrijving per maand.? 20.787.33 ×4%:12×7 = 485€ (ongeveer) ????
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
1 20.787,33 + 69,29 = 20.856,62
2 20.856,62 + 69,52 = 20.926,14
3 20.926,14 + 69,75 = 20.995,90
4 20.995,90 + 69,99 = 21.065,88
5 21.065,88 + 70,22 = 21.136,10
6 21.136,10 + 70,45 = 21.206,56
7 21.206,56 + 70,69 = 21.277,25 Oftewel 20.787,33*(1+4%/12)^7=21.277,25. Dat is een totale stijging van 489,92 dus je schatting zit er niet ver naast.
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Super bedankt, !!!!! als ik je adres zou hebben zou ik je een bloemetje sturen :)
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing