Word je gekort op wwb uitkering, bij uitbetaling levensverzekering, onder de eigenvermogengrens?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Levensverzekeringen, voor zover zij te gelde gemaakt kunnen worden, op grond van artikel 31 lid 1 WWB moeten als middel in aanmerking worden genomen. Indien de polis opeisbaar is dan wordt belanghebbende niet verplicht de waarde af te kopen af tussentijds op te nemen, zolang de waarde niet leidt tot overschrijding van de vermogensgrens. De hoogte van het bedrag waarvoor cliënt kan beschikking wordt meegenomen in de vermogensvaststelling. Omdat u bij uitkering de vermogensgrens WWB niet overschrijdt (zo begrijp ik), zijn er geen consequenties voor uw uitkering.

Bronnen:
http://decentrale.regelgeving.overheid.nl/...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100