Heeft een gift invloed op mijn WGA uitkering?

Voor de belastingdienst is een gift van de ouders tot €5000,- belastingvrij. Heeft deze gift invloed op mijn WGA uitkering?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Inkomen dat voor verrekening met uw WGA-uitkering in aanmerking komt, wordt verrekend met de uitkering. (artikel 61 lid 8 WIA) Inkomen uit vermogen telt hierbij niet mee. De schenking van uw ouders heeft dus geen invloed op uw uitkering.

Bronnen:
http://www.juridischsteunpunt.nl/juridisch...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100