Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Verzekeringen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en uitkeringen en toeslagen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

wat zijn de kosten voor 70m2 witten en 8m2 waterschaden te herstellen?

Heb een lek gehad in de vloer van mijn badkamer, nu heeft de woningbouw heel de badkamer eruit gesloopt en er een nieuwe ingezet.
De waterschade die hierdoor is ontstaan wordt echter niet vergoed door de woningbouw, ik heb een indicatie nodig voor de verzekering wat de kosten zijn.
Het gaat om 70m2 te witten waarvan 8m2 meter met uitgedroogde waterplekken zijn.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Kan je schade die je veroorzaakt aan een geleendr auto verhalen op je persoonlijke aansprakelijkheid verzekering?

Stel:
Persoon X heeft een auto. Deze is alleen WA verzekerd omdat het al een oude bak is.
Nu leent persoon Y de auto en rijd er mee tegen een muur. De muur heeft geen schade dus dat is ok.

Kan persoon Y de schade aan de auto laten repareren en deze kosten verhalen op zijn persoonlijke aansprakelijkheid verzekering?

Hoe relevant zijn de gezondheidsvragen die je moet invullen bij de aanvraag van een arbeidongeschiktheidsverzekering?

Bij het aanvraagformulier van een arbeidsongeschiktheidsverzekering zit ook een bijlage bij met gezondheidsvragen. Nu kan ik mij voorstellen dat je ernstige kwaaltjes/ziektes daar op moet vermelden maar op deze bijlage staan hele rare dingen waar je op moet klikken als je dat hebt, zoals: aambeien, anticonceptie, bloeddonorschap, griep, IVF, zwemmerseczeem, niet ingedaalde teelbal, etc. Ik vroeg aan de verzekeringsmaatschappij wat een niet ingedaalde teelbal te maken heeft met een arbeidsongeschiktheidsverzekering en zij antwoordde dat dit formulier standaard door iedere verzekeringsmaatschappij wordt gebruikt. Kan iemand mij uitleggen waarvoor een verzekeringsmaatschappij voor een arbeidsongeschiktheidsverzekering persé wil weten of ik niet ingedaalde teelballen heb of anticonceptie gebruik?

10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing