Lonen omhoog, geldt dat dan ook voor de AOW uitkering?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Uitkeringen & Toeslagen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben door sporten (taekwondo) mijn knie heb verdraait. Uit eindelijk bleek dat mijn kruisbanden kapot zijn. En daar door is het handig dat ik een operatie moet ondergaan.
Kan ik hierdoor ik de ziekte wet komen of niet? Kan ik ontslagen worden?
Alvast bedankt
Ik ga eind van de maand me eigen uitschrijven vanwege een scheiding.
Mijn vraag is, ik wil me bij me opa inschrijven en die krijgt een kleine 1000 euro aow uitkering.
Zelf heb ik helemaal geen inkomen en totaal geen schulden of vaste lasten alleen, een zorgverzekering van 80euro maar ik krijg elke maand meer dan 90 euro van me belastingtoeslag dus het kost me eigenlijk niks.
Dus mijn vraag is gaat dit mijn opa zijn uitkering beinvloeden als ik me bij hem ga inschrijven en intrekken?
Ik ga trouwens egt voor daar te wonen en te leven niet voor een post adres.
Alvast bedankt voor het advies
Als je dit bijvoorbeeld bij een bijstandsuitkering wilt gebruiken.
Ik heb een kind van 11 jaar uit een vroegere losse relatie. Voor de geboorde heb ik het kind erkend en toen we uit elkaar gingen is door de rechtbank een door mij te betalen kinderalimentatie voor co-ouderschap van ongeveer 150 euro per maand vastgesteld, die ik de moeder betaal omdat het kind de helft van de tijd bij haar is.
In de praktijk, gedurende de afgelopen 6 jaar, was het kind maar één week in de maand bij zijn moeder. Ik betaal dus teveel, maar daar nooit een probleem van gemaakt omdat het niet over een al te groot bedrag gaat.
De moeder en mijn kind ontvangen al zes jaar bijstand.
Vandaag kreeg ik een brief van de gemeente dat ik mogelijk moet meebetalen aan de kosten van de bijstand van mijn kind en een onderhoudsbijdrage moet gaan betalen.
De gemeente wil mijn financiële omstandigheden kennen. Daarvoor moet ik op een formulier mijn financiële doopceel lichten, en dat met een ambtenaar bespreken.
De maandelijks bedrag aan bijstand voor één kind ken ik niet.
Maar ik denk niet dat die bijstand meer dan 150 euro per maand is. Dus méér is dan ik betaal.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing