Ala je in de bijstand zit kan je dan worden afgekeurd?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een uitkering (IOAW). Daarnaast werk ik via een uitzendbureau waarbij ik uiteraard inkomsten heb. Bij de berekening van mijn uitkering, wordt mijn gereserveerde vakantiegeld wat ik opbouw bij het uitzendbureau, maandelijks meegeteld als inkomsten, terwijl ik deze pas in mei/juni ga ontvangen. Hierdoor kom ik onder het bestaansminimum terecht. Is het terecht dat dit door de gemeente wordt gedaan?
Ik verdien 1100,- en heb de huurtoeslag gewoon nodig om uit te komen elke maand.
Ik weet dat in de Europese unie het vrijwel makkelijk is dat de belastingdienst deze gegevens kan krijgen maar wat nu in Engeland na de brexit? Kan de belastingdienst nog steeds informatie over alle transacties en het saldo krijgen ? Deze vraag gaat puur om particulieren niet bedrijven
Op dit moment werk ik voor een software ontwikkel bedrijf en ik wil de overstap gaan maken naar low-code development via een traineeship met een goed maandloon om zo verder in mijn CV te klimmen. Nu heb ik mijn eerste gesprek over 2 weken pas dus ik weet zelf nog niet veel en volgens mijn recruiter zou de opleidings kosten tot wel 25 duizend kunnen zijn. Nu weet ik niet of dat overdreven is of waar is maar stel het is waar. Kan dit dan gezien worden als studieschuld en dus ook een BKR registratie krijgen? Ik ben namelijk bijna 27 en wil ooit een huis gaan kopen maar als een traineeship altijd betekent hoge studieschuld ga ik wel even 2 x nadenken. Natuurlijk ga ik het ook duidelijk vragen op het gesprek hoe het zit en ik wil dit ook in mijn contract hebben staan mocht ik aangenomen worden etc maar ik dacht laat ik eens vragen naar ervaringen
EDIT: Ik heb op google natuurlijk ook even gezocht naar mijn vraag maar helaas kan ik geen concreet antwoord vinden, misschien is dat ook het teken dat het verschilt per bedrijf?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing