Wie is de rijkste mens in Nederland?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Dit omdat ik een individuele studietoeslag wil aanvragen. Dit zou zijn om van te leven. Mijn stufie wil ik dan opsparen voor mijn masters. De studietoeslag heeft oa de voorwaarde niet meer dan ongeveer 6000 euro eigen vermogen. Per jaar bekeken denk ik.
Hallo allen!
Op dit moment werk ik als uitzendkracht en zit in fase A.
Omdat ik het niet echt naar mijn zin heb op het werk heb ik ervoor gekozen mij te laten omscholen tot Loodgieter. Er is een detacheringsbedrijf dat ook meteen de scholing intern regelt dus alles goed geregeld. Mij is verteld van het detacheringsbedrijf dat als ik mijn arbeidscontract laat beëindigen ik een ww-uitkering kan aanvragen onder de noemer; loopbaantraject.
Ik heb net mijn WW uitkering aangevraagd(ik heb voldoende weken gewerkt) en zoals mijn aanvraag er nu uitziet bestaat de kans dat het UWV gaat zeggen; deze jongen stapt uit eigen beweging op en heeft geen recht op een WW. Nu is mijn vraag of mijn WW uitkering goedgekeurd kan worden als ik als uitzendkracht (fase a) het contract laat beëindigen.
Van het Detacheringsbureau waar ik dus in opleiding zou gaan word gezegd dat als ik het contract vanuit fase a opzeg ik wel recht heb op een WW uitkering. En als dan de WW uitkering is goedgekeurd dan zou ik in mijn werkmap kunnen aangeven dat ik de opleiding tot loodgieter volg en daarmee zouden ook alle sollicitatieverplichtingen komen te vervallen.
Ik wil nu niet mijn baan opzeggen terwijl ik straks misschien helemaal geen recht heb op een uitkering want in dat geval kan ik helemaal niet deelnemen aan het opleidingstraject.
ik ben benieuwd naar uw deskundige reacties.
Robert
Mag ik bijvoorbeeld mijn fiets verhuren,
En mag ik er dan borg bij vragen, als partuculier?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing