Hoe kan je je energieverbruik/kosten uitrekenen per dag?
Is er een manier om de verbruikskosten van de stroom per apparaat uit te rekenen?
(Bijvoorbeeld: een oven van max. 1700W, die 3 keer per week 30 minuten per keer wordt gebruikt?)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Is er een manier om de verbruikskosten van de stroom per apparaat uit te rekenen?
(Bijvoorbeeld: een oven van max. 1700W, die 3 keer per week 30 minuten per keer wordt gebruikt?)
Dus van betaal naar spaar of andersom. Is er nog een limiet aan hoevaak dit mag?
Dag ik vroeg me af hoeveel mag je bijverdienen naast je wajong zonder dat die omlaag gaat ik heb zitten google op rekenmachine maar ik snap er weinig van als ik bijv 300 in tik blijft het zelfde en word het bedrag wel van me wajong af gehaald
Ik wil graag verhuizen. Ik heb op dit moment een hypotheek van €220000 en een doorlopend krediet van €50000. De verwachtte verkoopprijs ligt rond de €300000. Dit betekent dat ik dus genoeg overwaarde heb om mijn krediet af te lossen. In verband met dit doorlopend krediet kan ik nu niet voldoende hypotheek krijgen voor mijn eventuele volgende woning. Mijn vraag is dan ook: kan ik, als mijn huis verkocht is, direct een ander huis kopen? Of moet ik bijvoorbeeld eerst gaan huren of kan ik gelijk overstappen naar de nieuwe woning? Dit zou natuurlijk een hoop tijd schelen en een extra verhuizing.
Hi forumleden,
Tot vorig jaar deed ik altijd mee met de KOR regeling voor mijn werkzaamheden (naast mijn huidige baan). Omzet hieruit was redelijk laag dus verrekende ik de KOR als winst en betaalde ik zo uiteindelijk belasting hierover.
In 2020 is het veranderd naar de nieuwe KOR regeling, maar ook mijn werkzaamheden zijn in 2020 gestegen en had het voornemen om mij niet in de nieuwe KOR regeling aan te melden maar te gaan voor >20K, mooie motivator!!!
Dit liep de eerste maanden ook goed en op schema (om de 20K) te bereiken, alleen toen hakte de crisis ook in bij mijn werkzaamheden. Hierdoor ga ik dit jaar géén >20K omzet halen, maar heb ik wel netjes elk kwartaal mijn omzetbelasting betaald... (wat je voorheen niet zou hoeven als je KOR had). Ik zie dit nu als 'te veel' belasting betaald.
Zeg:
Q1 800,-
Q2 800.-
Normaliter kon je met de oude KOR 1600 opgeven als extra winst en betaalde je er zeg 42% belasting over (+-750,- ipv de 1600 wat ik nu heb betaald).
Hoe kan ik dit uiteindelijk weer rechtzetten, verrekenen of zijn er andere mogelijkheden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing