Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoor ik meer loon te krijgen?

Hoi, ik krijg als 18-jarige zonder vakantiegeld enz zo'n 5 euro per uur.
Mijn werkgevet had mij verteld dat dat minimumloon is voor mijn leeftijd, maar als ik op de site van rijksoverheid kijk staat dat het aantal uren per week invloed heeft op het minimumloon van een 18jarige. Nou hebben ze een app op hun site waarmee je het kan berekenen en ik kwam uit op zo'n 6euro per uur (706 eur per maand). Klopt het dat ik dit kan claimen bij mijn werkgever? Ik werk zo'n 20/25 uur per week. En heb een 0-urencontract

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

mag je werkgever je minder salaris gaan betalen, als je functie wijzigt?

Ik werk al 20 jaar voor de werkgever, en vervulde tot voor kort 4 verschillende "functies" in 26 uur per week. Dit bleek niet haalbaar, veel te veel werk voor het aantal uren. Dit heb ik meerdere malen aangegeven. De wergever deed er toen niets mee. Het gevolg is dat ik nu met een fikse burn -out thuis zit.
Nu erkennen zij dat het te veel was, en schrappen een deel van de functie, en wijzigen mijn functie.
Maar met het gevolg dat ik nu 100 euro minder per maand aan salaris krijg.
Ik vindt dit niet fair, maar wat kan ik er tegen doen?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Krijg je uitwonende basisbeurs als je dakloos bent cq een postadres hebt?

Een vriendin van mij woont momenteel bij een vriend en wilt zich uitschrijven bij de gemeente omdat ze niet langer met haar ouders door een deur kan. Nu wilt haar vriend alleen niet hebben dat ze zich inschrijft op zijn adres.

Is het dus mogelijk om studiefinanciering te ontvangen als je officeel dakloos bent / alleen een postadres hebt?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Lenen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing