Vergoed Menzis of een andere zorgverzekeraar Ooglaseren in de basisverzekering?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Verzekeringen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en uitkeringen en toeslagen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Uitleg; toen ik op vakantie was kreeg ik een brief van de deurwaarder dat ik binnen 2 dagen moest betalen. Deze brief kreeg ik echter toen ik net weg was. Deze zag ik dus 4 weken te laat.
Nu heb ik vandaag (om 14:00) een brief gekregen dat ik ook vandaag moest betalen, voor 11 uur. Dat had dus nooit gekund.
In die brief stond dat als ik voor 11 uur niet betaalde er morgen (donderdag) iemand langs komt om beslag te leggen op mijn spullen. Nu heb ik toen ik de brief las direct betaald. Helaas kon ik de deurwaarder niet bellen omdat die al gesloten was.
Wat nu? Ik heb betaald, maar te laat. Komt de deurwaarder als nog langs?
En als deze komt, kan ik dan, met een betalingsbewijs, zorgen dat er geen beslag gelegd word op mijn eigendommen?
Door medicatie en ziekenhuisbehandelingen ga ik ruim boven de € 350.- uit. Tot dusver merk ik daar niets van. Alles wordt kennelijk betaald aan de zorgverleners. Maar eens komt de afrekening. Wanneer krijg ik dat op mijn bord ? En als dit komt kan ik dan in termijnen betalen ?
Ik ben helaas arbeidsongeschikt en zit net boven het minima inkommen.
Nu heb ik iedergeval bij pensioen de vedere opbouw kunnen regelen en bij andere loopt het....
Maar ik wil weten of mijn pensioen nu goed in elkaar zit en of een van mijn pensioenen niet erg risico vol is of ik daar niet wat aan moet doen..
Maar nu zie ik dat advies 500 tot 600 euro kost, dus iemand met minimum inkomen kan geen advies krijgen zonder te bloeden ?
Is er hier alternatief voor mensen laag inkomen ?
Ik krijg binnenkort een acceptgiro met een hoog bedrag, maar ik wil graag weten of je dat ik delen kan betalen, als het binnen de gestelde termijn is. Ik wil het verspreiden over 2 maanden, dus bijvoorbeeld de eerste helft vlak voor de komst van het salaris, en de rest op de dag van het salaris. Nogmaals, ik wil het zeker binnen de gestelde termijn betalen (die op de acceptgiro staat).
Het gaat hier trouwens om een verplichte last die iedereen in Nederland heeft / moet betalen.
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik heb btw. ook al op Google gezocht, maar hier niets over gevonden. Alleen gevonden hoe de acceptgiro werkt en hoe je die kan betalen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing