Mag ik als Nederlander in Belgie een zorgverzekering afsluiten?
Naar mijn idee moet dat kunnen in het kader van vrij verkeer van goederen en diensten.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Verzekeringen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en uitkeringen en toeslagen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Naar mijn idee moet dat kunnen in het kader van vrij verkeer van goederen en diensten.
Het gaat om een autoverzekering. Hadden ze deze verhoging niet in de offerte moeten opnemen? Heb ik recht op de lagere prijs voor een jaar?
Ik wil de verzekering niet stopzetten, de verhoging is niet veel, het gaat om het principe.
Hoeveel procent van de mensen is verzekerd tegen de kosten van overlijden, begraven, e.d.
Verder zijn er verschillen tussen christelijke en minder christelijke regio's. is hier informatie over?
Het gaat dus niet om een overlijdensrisicoverzekering die direct gekoppeld is aan een hypotheek.
Ik heb een collectieve verzekering bij de agis via mijn bijstanduitkering.Er gaat maandelijks automatisch 156,03 van mijn bijstand af.Maar ik vraag mij eigenlijk af wat mijn voordeel dan eigenlijks is.Ik heb gekozen voor optimaal en tand.Maar wil eigenlijk naar een andere verzekering stappen die meer voordelen heeft in sommige dingen die de agis dan weer niet heeft.Maar dat is dan geen collectieve verzekering.
De assurantiebelasting gaat omhoog per 1 januari. Maar waar zit dit allemaal in? Voor mijn hypotheek moest ik een levensverzekering afsluiten, maar zit die daar ook in?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing