Moet de beller betalen als men in de wacht wordt gezet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
want dan zit de genen met de stukken!
wat moet je dan?
Ik ben bang voor ruzies.
Kun je door je gedachten dronken worden. Ik zie vaak mensen op feesten die geen druppel alcohol drinken maar tekeer gaan alsof ze dat wel hebben gedaan.
B.v. is aan elke jaargang van de chinese dierenriem weer een ander chinees element gekoppeld. Vertaald zich dit naar bepaalde planeet constellaties in de westerse astrologie?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing