Met welke extra kosten moet je rekening houden als je een caravan wil plaatsen op een camping (seizoensplaats)?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
None
Ik maak kraamkadootjes als hobby.Af en toe verkoop ik ook wat omdat er wel wat intresse is.Nu zou ik het leuk vinden om me in te schrijven bij KvK.Maandelijkse verdiensten zijn niet veel.Sommige maanden 150 tot 200, sommige maanden helemaal niks.Kan ik officieel iets starten?Hoe pak ik dat aan?Het gaat me er meer om dat mensen me niet als zwartwerker zien en het gaat me ook niet om winst te maken.
Als je je premie levensverzekering dertig jaar betaald hebt en hij betaald uit moet je over het uitgekeerde besrag dan belasting betalen en hoeveel?
Bij het uit elkaar gaan, heeft mijn ex na een paar weken de hypotheek volledig op haar naam kunnen zetten. Er is een nieuwe hypotheekakte opgemaakt en de helft van het bedrag dat uit de verzekering kwam heeft zij mij betaald. Ik ben daarna naar een huurhuis gegaan. Moet ik doen alsof het huis verkocht is? Moet ik het bedrag dat ik heb ontvangen in box 3 zetten?
Ik moet mijn vriendin overhalen om met mij te douchen. Zou iemand zo vriendelijk kunnen zijn deze vraag te beantwoorden en ook misschien kunnen uitleggen of het goed voor het milieu is?
Bij voorbaat dank.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing