Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Erfenis uit de Dominicaanse republiek, veilig of niet?

Onze vader was samen met zijn dominicaanse vrouw in 2009 geëmigreerd naar de Dominicaanse Republiek. Op 10 oktober 2010 is hij vermoord. Nu blijkt dat zijn vrouw erachter heeft gezeten om al zijn geld te kunnen erven! Na ruim 2 jaar na zijn moord is er een dominicaanse advocaat die zegt dat hij ons wilt helpen met de hele gang van zaken en nu is mijn vraag moet ik daar op ingaan?Die advocaat heeft alles bevroren van mijn vaders zijn vrouw (die hij trouwens al ruim een jaar niet meer zag). Die advocaat wilt dat wij ergens voor gaan tekenen, zodat hij een rechtszaak kan aanspannen en nu zijn wij bang van als wij tekenen wij alles kwijt raken! Is er iemand die ons ook maar enig informatie kunnen geven van hoe wij dit moeten aanpakken?
Nu is er een Nederlandse vrouw die trouwens ook in de Dominicaanse Republiek woont die wilt bemiddelen tussen de advocaat en ons en die is speciaal naar Nederland gekomen om met ons te spreken!!
Het blijft allemaal een heel vaag iets!!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing