ik krijg al jaren een langdurigheidstoeslag, moet ik nu toch al die papieren meesturen?
sommigen zeggen van wel, anderen weer van niet
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
sommigen zeggen van wel, anderen weer van niet
Ik gebruik de prikpil, dus eens in de 3 maanden moet ik die gaan halen bij de dokter.
De prik haal ik zelf op bij de apotheek, en kost mij €16,69.
Nu ben ik aanvullend verzekerd bij Ditzo, en de pil word vergoed.
Maaaaaar, je hebt dat stomme eigen risico, en dat is zo hoog, dat ik met die €16,68 per kwartaal, dus €66,72 per jaar, toch niets terug zie van dat geld.
Kortom, ik betaal die pil gewoon zelf, en gooi de nota's weg.
Nu zei mijn moeder, dat ik dat niet moest doen, en ze gewoon moest opsturen, want zo lang ik dat niet doe, gaat mijn eigen risico niet naar beneden, en als ik dus een keer iets duurs heb, moet ik de volle mep betalen.
Klopt dit?
Ik ben vanaf mijn 18e al verzekert voor mijn uitvaart, dat hebben mijn ouders mij gelijk duidelijk gemaakt, dat dat een belangrijke verzekering is. Een jaar of 2 was ik bij RVS verzekert, nu al een jaar of 4 bij Monuta. Kan ook niet zeggen dat ik tevreden ben of niet; daar ik nog geen gebruik heb van die diensten (wat logisch is), echter kreeg ik vandaag een e-mail binnen dat de tarief via de website lager ligt (met mijn geboortedatum) ten opzichte wat ik op mijn polisblad heb staan. Het verschil is in euro's slechts een euro of 3, maar procentueel gelijk 30%.
Toen bedacht ik me, stel nu dat je je levenlang aan het hoppen bent van uitvaartverzekering; is dat wel zo gunstig, of is het juist gunstig om juist bij 1 te blijven?
Ik was overigens nog niet van plan om mijn kist te halen hoor ;)
Sinds een aantal jaren zijn diegenen die vallen onder "vrije beroepen" verplicht ingeschreven bij de Kamer van koophandel. Ik las dat die verplichting gaat verdwijnen, danwel dat hier niet meer voor betaald hoeft te worden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing