bij welke site verdien je sneller centen euroclicks of moneymiljonair? n hoe verdien je bij euroclicks sneller clics
en weten jullie nog meer goede sites als euro clics of moneymiljonair vind dit leuk om te doen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
en weten jullie nog meer goede sites als euro clics of moneymiljonair vind dit leuk om te doen
In Amerika stikt ut van de pawn shops en cash 4 gold shops. Maar bestaat er in nederland ook zoiets???
Hallo . Wij willen een huis gaan huren en nu heeft de verhuurder een creditcheck gedaan. uitkomst was dat er in 2007 een deurwaarder en incasso bureau op mijn naam staan.
Het is 5 jaar geleden pfff .
Ik weet niet meer waar het van is. Zal iets kleins geweest zijn.
Nu wil de verhuurder navraag gaan doen bij de betreffende deurwaarder of incasso bureau .
Mogen deurwaarders die informatie zomaar geven zonder toestemming ? . Lijkt mij dat er een soort geheimhoudingsplicht voor is.
Maakt mij verder niets uit . Maar dan moet ik daar wel toestemming voor geven lijkt mij.
Vriendelijke groet ,
Waar heb je recht op als je als jongere (20 jaar) werkloos bent? (je gaat wel parttime naar school dus een fulltime leer werk traject vragen kan niet, en omdat het deeltijd is krijg je geen studiefinanciering en heb je dus totaal geen inkomen)
in mijn contract staat duidelijk dat ik 200 uur vakantie p.j. krijg op een werkweek van 32 uur. Normaliter is het 200 vakantieuren voor 40 uur p.w.. Mijn contract is afgelopen en deze wordt niet verlengd. Nu heb ik me laatste loonstrook gekregen met daarbij ook de aftrek voor de vakantiedagen die ik opgenomen heb ze zijn uitgegaan van 160 vakantieuren. Mijn vraag is: sta ik in mijn recht als ik zeg dat ik recht heb op 200 uur vakantie en dat ik dus graag de rest van me geld wil krijgen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing