Hoe voer ik een klanttevredenheidsonderzoek uit? Wat moet ik voor het onderzoek af hebben?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Ik zit nu in de derde op het HAVO.
Ik heb helemaal geen verstand van beurzen en aandelen, maar ik neem aan dat er over de winst belasting betaald moet worden. Maar net als bij elk product moet er inkoop en verkoop belasting worden betaald. Geldt dit óók voor aandelen?
ik moet een klanttevredenheidsonderzoek houden onder nieuwe klanten. Nu vraag ik me eigen af wat ik moet voorbereiden en wat ik vantevoren moet maken (bv) zoals een hoofdvraag waarop mijn onderzoek straks een antwoord ga geven en (bv) een hypothese en (bv) de enquete.
ik hoop hierop antwoord te kunnen krijgen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing