Hoeveel geld mag ik mee naar het buitenland meenemen als minderjarige?
Ik weet dat een volwassene tot 10.000 euro op zak vrij kan reizen geldt dat ook voor kinderen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Ik weet dat een volwassene tot 10.000 euro op zak vrij kan reizen geldt dat ook voor kinderen?
Ik heb dus een woekerpolis.
Via de site stopwoekerpolis.nl heb ik vandaag een afspraak gehad met een financieel adviseur.
Ze hebben inderdaad vastgesteld dat ik een woekerpolis had. Alleen de kosten die ingehouden worden op mijn huidige polis zijn nog schrikbarender dan ik gedacht had.
Ik wil dus stoppen met mijn woekerpolis, maar goed, dat was al gepland.
De adviseur gaf me een alternatieve mogelijkheid van Brand New Day, een partij met weinig kosten die aan de strijkstok blijven hangen en een beoogd eindkapitaal dat ook nog eens 10.000 Euro hoger ligt dan dat mijn huidige partij hoopt te bereiken.
Voordelen van deze partij zijn o.a. dat er geen vaste eindtermijn is: mocht ik over 5 jaar willen stoppen, dan kan dat, zonder extra kosten.
Hun hele verhaal klonk fantastisch, maar ja, dat gold ook ooit voor mijn huidige woekerpolis.
Ik ben dus een stukje voorzichtiger geworden.
Ik wil voorkomen dat ik van de ene woekerpolis rechtstreeks het volgende onheil inrol.
Is het verstandig in zee te gaan met Brand New Day of kan ik beter de som die er nog staat linea recta naar een bankspaarrekening storten?
Warmte
Ik bemerk dat er grote prijsverschillen zijn in gouden sieraden (witgoud en geelgoud). Waar zijn ze nou het aller goedkoopst?
Ik ben 21 jarige student met een bijbaan via Randstad en heb voor het eerst aangifte gedaan.
Bij "terug te krijgen" stond iets meer als 200 euro, ondertussen heb ik een brief ontvangen dat mijn rekeningnummer is toegevoegd.
Krijg ik dit bedrag ook daadwerkelijk en wanneer wordt dit geld overgemaakt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing