3 rekeningen downloaden bij de ING voor 1 yunoo bestand, hoe doe ik dat?
Wij hebben 3 rekeningen bij de ING die ik in 1 Yunoo bestand wil onderbrengen, dus 3x downloaden. hoe doe ik dat
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Wij hebben 3 rekeningen bij de ING die ik in 1 Yunoo bestand wil onderbrengen, dus 3x downloaden. hoe doe ik dat
Mijn zakelijke Giro rekening (ING dus) bestaat uit 4 cijfers wat voor diverse instanties/bedrijven/non-profit organisaties uitermate interessant kan zijn. De ING heeft deze 30 jaar geleden aan mij uitgegeven en ik wil weten of dit volgens hun oude danwel nieuwe voorwaarden mogelijk is. Wie is dus formeel eigenaar en heeft het recht hiermee te doen wat hij/zij wil (verkopen dus).
Per 30 augustus 2010 ben ik aangenomen voor een contract van 6 maanden. Ik ontving reeds een jaar een WW uitkering en heb nog recht op nog een jaar WW. De uitkering is tijdelijk stopgezet en kan volgens UWV 26 weken na indiensttreding en beëindiging contract onder dezelfde voorwaarden uitgekeerd worden.
Nu doet zich het feit voor dat het project waar ik voor ben aangenomen nog niet afgerond zal zijn, tegen de tijd dat het contract voor bepaalde tijd afloopt. Deze overheidsinstelling is voornemens mij nog een contract voor de bepaalde tijd van 6 maanden aan te bieden. Nu schijnt het echter zo te zo te zijn dat zij als overheid verantwoordelijk zijn voor de vervolg uitkering (UWV artikel 72a). Zij zouden niet verantwoordelijk zijn wanneer het contract slechts voor 26 weken is.
Wie weet hoe dit zit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing