Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat verdient een student accountant (werk+studie tegelijk) bij RSM! Nederland?

RSM is eigenlijk een internationaal bedrijf. Ik wil werken en studeren tegelijk, wat zou je zoal verdienen in het eerste jaar, netto? En is het zo dat het salaris anders is als je bijvoorbeeld in Nederland werkt bij RSM of in bijvoorbeeld Ivoorkust, om maar een groot verschil te noemen?

Toegevoegd na 22 uur:
Om onduidelijkheden te voorkomen, via Nyenrode kan je duaal studeren. dus 4 dagen werken voor een bedrijf en 1 dag studeren op Nyenrode. Ik zou dan graag de volle jaren (= ongeveer 8) werken bij RSM of een ander bedrijf. Als ik daarmee klaar ben wil in het buitenland voor een bepaalde periode werken voor een accountantbedrijf in het buitenland. en aangezien RSM internationaal is leek me dat een geschikt bedrijf. Ik zit op het VWO en na het VWO wil ik met deze duale studie beginnen. Als ik klaar ben, zal ik ongeveer 26 jaar zijn.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Is het normaal dat een bedrijf op een sollicitatieformulier vraagt naar bankgegevens en je burgerservice nummer?

Ik kreeg via mijn werkcoach van werkplein een mail met een vaccature. Daar kon je online een sollicitatieformulier invullen. Daar werden dus ook bovenstaande gegevens gevraagd. Het gaat hier om een niet beveiligde site (Geen https dus) Als je die gegevens niet invoert wil het formulier niet verzenden. Ik vertik het om dit soort gegevens onbeveiligd te versturen en snap zowiezo niet wat dat bedrijf in bij een sollicitatie met mijn bankgegevens moet.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing