Goedenavond, Ik ben op zoek naar het profiel voor de maand januari 2011 voor Aegon Mix Fund. Kan iemand mij hieraan helpen? Bij voorbaat dank hiervoor
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Beleggen. Vragen over bankieren, belastingen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Met behulp van de gemiddelde aanschafdatum en de gemiddelde aanschafkoers kan ik zo op elke datum het totale rendement van dat aandeel berekenen.
Ik wil graag wat Amerikaanse Dollars bestellen. Via de wisselkoers op internet is 1 euro nu 1,44 dollar. Maar wanneer ik geld wil bestellen via de bank, staat daar een hele andere wisselkoers. Namelijk 1 euro = 1,36 dollar. Da's 8 cent verschil... hoe kan dit?
Wordt er ergens een top10 bijgehouden waarin de best beleggende bedrijven van het afgelopen jaar staan? En 'best' betekent dan 'met het meeste rendement'.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing