Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Films & Series. Vragen over beroemdheden, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe heet deze film? Zie beschrijving.?

Ik zoek een tijdje een film: Ik weet niet meer precies hoe hij gaat maar op een bepaald moment komen er twee mannen een gebouw uit en dan staat een hele politiemacht ze op te wachten. Ze worden onder schot gehouden met van die rode puntjes. Na een tijdje zegt (waarschijnlijk) de officier iets van "hij is de dader" en dan worden alle lampjes van beide personen op een persoon gericht.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Wie weet er film-scenes met de onderstaande twee gebeurtenissen?

Voor een project op school heb ik scenes uit films nodig met het volgende er in:

- een scene met kinderen die verschrikt/plots omkijken
- een scene met iemand die een deur/ruimte binnenkomt met heel veel tegenlicht waardoor je alleen het silhouet van die persoon ziet

Geen geanimeerde filmpjes zoals scenes uit South Park.

Alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing