Wat wil de maker van de film "la pianiste" duidelijk maken met deze film?
ik zag de film gisteren, en vond 'm verwarrend en qua eind onbevredigend.
ik zou graag persoonlijke meningen horen op mijn vraag.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Films & Series. Vragen over beroemdheden, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik zag de film gisteren, en vond 'm verwarrend en qua eind onbevredigend.
ik zou graag persoonlijke meningen horen op mijn vraag.
hij gaat erover dat een meisje de dochter is van een beroemde gitarist.Die overleden is .Ze word dan oppaster van een meisje die heel netjes is enz .Haar vader licht in coma in hun bibliotheek van dat huis.
Ik heb hem een tijdje geleden gezien weet niet meer precies waar en waneer
Weet iemand welke film ik bedoel ?
vond hem best wel leuk &ook wel zielig:$
xx
Ik ben op zoek naar de titels van 2 horror films.
De eerste die ik zoek is een zombie film die al redelijk oud is. Er is een jongen die ingesloten is door 2 zombies. De eerste zombie neemt het slachtoffer vast bij zijn handen, de andere zombie bij zijn voeten, en ze trekken zo hard, dat het slachtoffer in twee splijt en al zijn darmen vallen eruit. Misschien niet zo aangenaam, maar is het enige dat ik me ervan kan herinneren.
De andere is een horrorfilm over een vrouw die ziet dat er iets onder haar bed zit. Ze kijkt onder haar bed, en word eronder getrokken door datgene wat daar zit. Ze word vermoord onder haar bed, en je ziet het bed heel erg bewegen, en ik geloof zelfs dat je gelach hoort, maar dat weet ik niet meer zeker. Later word haar lichaam gevonden met een pompoen over haar hoofd.
Als iemand 1, of alletwee de titels van deze film(s) weten, alvast bedankt dan! Ik zoek ze allebei al heel lang terug.
Misschien beetje vreemde vraag, maar ik denk dat er alleen horrorfans naar deze vraag zullen kijken, dus maakt vast niet veel uit :-)
- Alvast bedankt!
Want gister zag ik de film op tv, maar het was een open einde. En als ik ergens een hekel aan heb, is het wel een open einde. Dan ga ik de hele nacht liggen peinzen over hoe het af kan lopen en ben ik bang dat ik het vergeet. Dus wilde ik weten of er een vervolg op is. Zo niet, wordt die dan gemaakt? En wanneer zou die dan uit moeten komen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing