mijn achterwiel gaat niet meer rond, heb de lip die aan het frame zit te vast/ aangedraaid,alles geprobeert , wat te doen?
het is een gewone fiets met terugtraprem Wat kan ik doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Fietsen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het is een gewone fiets met terugtraprem Wat kan ik doen?
Ik moet Binnekort in herveld zijn, woon zelf in druten maar het veerpontje vaart niet op die datum dus moet een alternatieve route bedenken maar weet niet of ik over de brug bij ewijk kan fietsen.
deze vraag omdat ik niet snap hoe een de versnellingen werken van een fiets zonder gebruik te maken van meerdere tandwielen en een derailleur
Gaat om dit model van Popal: Popal Daily Dutch N3 transportfiets mat-zwart
in vergelijking met Vogue: Vogue Elite Dames Transportfiets 3V Mat-zwart 2013
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing