mag je kindervuurwerk wel afsteken voor zes uur s'avonds?

daarmee bedoel ik: trektouwtjes , knal erwten, sterretjes en van die knetterballen of draaitolletjes enzovoort.

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Het is in deze gevallen beter om naar een wettelijke bepaling te verwijzen, in dit geval het vuurwerkbesluit. Volgens dit besluit valt het vuurwerk dat jij noemt onder de term fop- en schertsvuurwerk. In artikel 2.3.7 van het Vuurwerkbesluit worden een aantal artikelen genoemd die niet gelden voor fop- en schertsvuurwerk. Eén van de artikelen die genoemd wordt is artikel 2.3.6 waarin het verbod is opgenomen om vuurwerk af te steken voor 18.00 uur. Je mag dat soort vuurwerk dus afsteken wanneer je maar wilt.

Ja die mag je het hele jaar door aansteken. Dat valt onder de categorie 1: http://www.betaalbare-artiesten.nl/www.betaalbare-artiesten.nl2012/cat1vuurwerk.html

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100