Koopavond 5 mei ????
Is er morgen op bevrijdingsdag gewoon koopavond ?? In haarlem bijvoorbeeld
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Feestdagen & Evenementen. Specifieke vragen over evenementen, kerst, Pasen en Sinterklaas vind je in één van de subcategorieën.
Is er morgen op bevrijdingsdag gewoon koopavond ?? In haarlem bijvoorbeeld
None
None
Tot hoe lang zal 5 mei gevierd worden en 4 mei de twee minuten stilte?
Totdat iedereen die het meegemaakt heeft er niet meer is?
Is toch best wel raar dat er al 65 jaar een oorlog word herdacht terwijl er over de hele wereld nog steeds oorlogen plaatsvinden. Waarbij ook de meeste verschrikkelijke dingen plaatsvinden zoals volkerenmoord. Is het dan niet beter om daar stilte voor de vragen dan voor een oorlog waar bijna niemand meer van leeft?
Dofa
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing