Waar kun je informatie vinden over wat er op de landmachtdagen zoal te doen is?
We willen daar graag heen op 29 mei en we willen graag weten wat er allemaal te doen is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
We willen daar graag heen op 29 mei en we willen graag weten wat er allemaal te doen is.
Is dit een eenvoudige handeling of komt er wel wat bij kijken ?
het is toch beide een geestverruimend product.. waarom niet gewoon 1 kopje .. gewoon drugs?
moeder omdat ze verhalen van anderen hoort die ze gelooft en ze heeft tegen mij gezegd dat ik niet meer welkom ben( ik wordt binne kort opgenomen om psychische redenen)ik ben pas wer welkom als ik terug kom van de opname en het doet me ongelofelijk pijn dat ze me in de steek laat mag een ouder dit??zijn er mensen die hetzelfde hebben meegemaakt en kan er iemand mischin goeie tips geven??
Toegevoegd na 1 dag:
nou kijk het gaat erom dat zei de verhalen omdraaid zei zegt nu dat ik over sommige dingen lieg terwijl ik over dat soort dingen noooit en te nimmer zal liegen omdat ik weet dat iemand daardoor de bak in kan gaan maar het doet mij enorm pijn dat ze de verhalen nu omdraaid terwijl ik het altijd eerlijk en oprecht (met enorm veel pijn) heb gezegt en dan beweert zei dat ik dat nooit gezegt heb tegen haar maar ik het ptss(posttraumatischestressyndroom) oftewel continu de beelden terug zie het herbeleven nou sorry maar als het niet gebeurt zou moeten zijn zoals zij zegt zou ik er ook geen ptss klachten van hebben
maar in ieder geval wil ik jullie enorm bedanken voor jullie berichtjes en ook voor het meeleven
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing