Is een genie ook slim, intelligent en/of hoogbegaafd?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
http://www.liveleak.com/view?i=b22_1212047820
Of is het echt toeval?
Toegevoegd na 38 minuten:
Hallo Allemaal. Een boerenovertrek is het overtrekken van het ouderlijk huis naar de nieuwe woning. Het betreft een vrijgezel deze keer. We doen een kroegentocht met spellen en we zoeken nog leuke spellen.
de pijpjes waar het koelvloeistof doorheen loopt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing