Waar komt het middelvinger opsteken eigenlijk vandaan?
Iemand moet er ooit mee begonnen zijn.. toch?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Iemand moet er ooit mee begonnen zijn.. toch?
Ik weet dat er hier al vaker vragen over gesteld zijn maar mijn vraag is toch iets anders.
Stel, je ziet wat op internet op een huis-tuin-en-keuken-site. Je vindt het idee ervan wel leuk, alleen de uitvoering kan veel beter.
Met als uitgangspunt van dat idee ga je zelf aan de slag en steekt er veel tijd in om het te verbeteren cq te veranderen.
Er zit geen patent op, enkel de ©copyright vermelding op de website.
Hoever reikt dan dat ©copyright wanneer ik met mijn 'procuct' alleen maar ben uitgegaan van een idee van iemand anders terwijl het er (nog) maar een beetje op lijkt?
(Het is van een buitenlandse website)
Toegevoegd na 11 minuten:
Edit: 'product'
Zoals: een kussenfabriek, tussen de veren van een reuzenvogel, in een aardbeidenveldje, in Nirvana...
Een Free Hug actie is ergens gaan staan met een bord: 'Free hug'. Als het goed gaat krijg je op die manier van vreemden (of bekenden) een knuffel. Hoe bereid je je voor op zo'n actie?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing