Waarom deden de marechaussees in galakostuum als eerste hun riem af? (Drama Apeldoorn)
Het eerste wat ze deden was de riem af doen toen ze de gewonden bekeken. Waarom? Om het bloeden te stoppen door benen van gewonden af te knellen misschien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Het eerste wat ze deden was de riem af doen toen ze de gewonden bekeken. Waarom? Om het bloeden te stoppen door benen van gewonden af te knellen misschien?
Dit is een interessevraag gericht op erfelijkheidsleer en alleen antwoord op de vraag a.u.b.
Ik heb er al over gelezen, maar wil van mensen die er antwoord op hebben informatie uit de praktijk.
Een van de doelen van goeievraag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing