Hebben jullie ook het gevoel dat er een paar afzeikers tussen zitten die alleen maar vragen van iemand negatief beoordelen?
ik bedoel dus antwoorden een thubs down geven.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
ik bedoel dus antwoorden een thubs down geven.
Is het binnen 2/3/of misschien 4 weken dat de bekeuring ontvangt? Duurt een flits van een flitspaal net zo lang of korter dan een gewoon foto flits? Ik dacht geflitst te zijn vandaag maar het was naar mijn gevoel een iets te lange flits (het zou ook kunnen dat er een auto achter mij reed, het was 06:00, dus vrij donker).
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing