Mag er boven het element in de oven zilverfolie?
Door spetterend vet wordt de oven aan de bovenzijde boven het element smerig vet en dat is moeilijk te verwijderen. Mag ik bovenop het element zilverfolie leggen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Door spetterend vet wordt de oven aan de bovenzijde boven het element smerig vet en dat is moeilijk te verwijderen. Mag ik bovenop het element zilverfolie leggen?
Een paar weken geleden heb ik 1000 gram broccoli voorgekookt en nadien afgekoeld en daarna ingevroren, vandaag heb ik deze (de helft) ontdooid en opgegeten maar de smaak viel tegen, ik bedoel: er zat geen smaak in terwijl gekookte broccoli die je meteen opeet echt wel lekker smaakt, hoe komt dit?
En kan ik hier iets aan doen?
die verpakkingen van drumsticks en karbonades voor o.a. de barbecue / BBQ hebben zo'n oranje-rood kleurige marinade erop. welke is dat? en wat zijn de ingrediënten?
Het wordt een salade en reserveer het erbij, dus het is geen hoofdgerecht.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing