bij verwarmen lasgne in oven bleek er plastic onder aluminium bakje te zitten waardoor het nu door hele huis naar plastic ruikt. Kan ik dit eten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een bakboek gekregen, maar dit boek is geschreven in België. Voor het recept moet ik een klopper gebruiken. Ik kan niet uit de tekst opmaken of het een garde of een mixer is. Maar voor het resultaat is het wel een verschil of ik een mixer of garde gebruik.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing