Hoe krijg ik gevulde paprika's zacht?
De gevulde paprika's gaan in de oven voor 20 minuten, maar ze zijn redelijk knapperig. Moeten ze langer in de oven om ze zachter te krijgen of is er een andere manier?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De gevulde paprika's gaan in de oven voor 20 minuten, maar ze zijn redelijk knapperig. Moeten ze langer in de oven om ze zachter te krijgen of is er een andere manier?
Ik heb een amerikaans recept wat ik graag wil uitproberen. In dit recept wordt echter lijnzaadmeel gebruikt. Maar als ik online ga zoeken naar lijnzaadmeel kom ik allerlei sites tegen die het verkopen maar dan voor paarden en vissen. Is dit meel ook geschikt voor menselijke consumptie of moet ik dan toch op zoek naar iets anders??
Ik wil graag een hele makkelijke taart maken, die er toch luxe uitziet.
Ik was daarom van plan om een gekochte cake door midden te snijden, een laag citroencrème ertussen te doen, andere laag erop, chocola eroverheen smelten en klaar.
Maar, ik kan geen recept voor citroencrème vinden dat snel en gemakkelijk klaar is. Ik vind wel recepten die vergelijkbaar zijn met gele room, waarbij je met eieren werkt en het au bain marie klaarmaakt.
Ik zou graag gewoon een hele simpele versie willen, wel een lekkere citroencrème maar zonder al te veel werk (dit omdat ik ziek ben).
Dus: Weet iemand een leuk recept voor makkelijke citroencrème ? bijvoorbeeld met roomkaas o.i.d. (daar dacht ik zelf aan, maar is erg vettig).
Toegevoegd na 10 minuten:
Ik vind het trouwens niet erg als ik bijvoorbeeld iets een tijdje moet laten opstijven o.i.d., en het in die zin lang duurt. Het gaat er meer om dat er niet teveel handelingen zijn waardoor je bv 20 minuten aan het fornuis moet staan om iets te laten koken.
Ik zoek een frisse creme liefst niet te vet (want ik doe ook nog chocola over de cake dus dan wordt het te vet).
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing