Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Er is een rustiger muzieknummer dat lijkt op het nummer "Haus am See". Welk nummer is dat?

6 maanden geleden
in: Muziek
Antoni
6 maanden geleden
@Tatta1962-, uit welk jaar is het nummer dat je zoekt (ongeveer)? Wordt het gezongen door een man, een vrouw of een band? Is het in het Duits, het Engels of het Nederlands, of in een andere taal?
Tatta1962-
6 maanden geleden
Duits. Ik denk jaren 90. Ik heb geen kernwoorden.
Antoni
6 maanden geleden
Op websites als https://spotalike.com/en/songs-similar-to/peter-fox-haus-am-see/3662864 en https://musicstax.com/track/similar/haus-am-see/5DBftmbaKI1JAwcLMkrFf6 kun je heel makkelijk vergelijkbare liedjes terugvinden. Misschien staat het door jou gezochte nummer er bij.
KleinDuimpje
6 maanden geleden
Kan het ook iets anders zijn?
Peter Fox met Haus am See is ook al 17 jaar oud.
Maar in 2010/2011 kwam Locnville met het nummer: Sun in my pocket.
Dit lijkt op het tragere nummer van Haus am See, maar is wel in het Engels.
https://www.youtube.com/watch?v=BbhFXDtOtz8
KleinDuimpje
6 maanden geleden
RAF Camora - Was jetzt?
Maar dat is van 2017…. Maar aangezien het menselijk geheugen ook niet alles juist herinnert.
Wie weet. Tatta1962, ik hoor het graag, ook de vorige reactie.
Anders blijf ik denken….

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Antwoorden (1)

Het nummer dat je zoekt is waarschijnlijk "Mille Regretz" van "uebermorgen. Dit nummer heeft een soortgelijke rustgevende vibe als "Haus am See" van Peter Fox.

Een ander nummer dat ook in de buurt komt, is "Stay With Me" van Sam Smith. Het heeft een kalme en emotionele sfeer.

Als je Schaal zoekt, wie heeft er nog meer rustige nummers die in dezelfde lijn vallen? Deel je tips!
(Lees meer...)
6 maanden geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing