Herkent u dit liedje?
Ik heb onlangs een mooi liedje gehoord, in de songtekst komt dit voor:
...looking for something...
...love me where ever you...
Ik denk jaren tachtig, negentig, weet niet zeker.
Alvast bedankt voor jullie steun.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb onlangs een mooi liedje gehoord, in de songtekst komt dit voor:
...looking for something...
...love me where ever you...
Ik denk jaren tachtig, negentig, weet niet zeker.
Alvast bedankt voor jullie steun.
het gaat dus om een cover van het nummer van pete seeger, maar meer in de stijl van the byrds alleen dan "harder" dan deze versie met een stemgeluid neigend naar die van bert heerink.
het gaat dus om een reclame van midden jaren 90 van een groot bedrijf. misschien dat philips en gilette allebei niet klopt trouwens, maar die namen kwamen bij me op. om het nog verwarrender te maken... grolsch zou ook kunnen.
met een youtube link van de reclame zou ik trouwens ook al blij zijn...
maar wie weet dit nog?
Ik wil dit graag spelen op mijn trompet bij het voetbal maar kan nergens de noten of bladmuziek vinden... Ik denk zelf dat het een oude bugle call is, maar welke?
http://www.youtube.com/watch?v=Cgt4DEBQy50&feature=related
Het valt me echt vaak op dat Nederlandse rappers (zoals Lange Frans en Baas B of iets dergelijks) 'rappen' met een buitenlands accent. Waarom doen ze dit?
Persoonlijk vind ik het accent enorm irritant, want het lijkt bijna alsof ze geen Nederlands meer praten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing