Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Bestaat er een database met geluiden voor Jingles?

Altijd als ik naar 3FM of 538 luister, word ik jaloers op de Jingles die ze daar in elkaar zetten. Ik heb zelf wel wat Jingles, maar deze maak ik door combinaties uit nummers en losse geluidseffecten.
De geluiden die ze bij de professionele Jingles gebruiken zijn stukken beter. Maar waar halen ze die vandaan?

Ik heb al een tijd gezocht en heb geluidseffecten van onder andere de BBC en Warner Bros. op mijn Mac staan, maar dit zijn allemaal waarheidsgetrouwe geluiden, vaak voor een hoorspel of (natuurlijk) voor in een film. Maar geen specifieke, mooie geluiden voor op de radio.

Iemand een idee?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Muziek

kent iemand het nummer nou kom dan?

Het is een parodie op nou ga dan, van heintje en jannes. ik had al gehoord dat ie op de cd alle 50 fout zou moeten staan maar hoe ik ook zoek ik kan m niet vinden. Ik zou graag willen weten wie het zingt .
Dit zijn stukjes tekst uit het liedje:
Mama waarom zeg jij toch steeds kom dan?
Ik heb aan de juf gevraagd , wat betekent kom dan , maar de juf kreeg er een rode kop van.
En die man die het zingt die zingt het een beetje met een verdraaide stem omdat hij een kind voor moet stellen. Wie o wie kan me helpen?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Muziek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing