Hoe dien ik mijn film in voor de Oscars?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Entertainment. Specifieke vragen over beroemdheden, films en series, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb heel veel boeken en sinds kort een ipad en wil deze op ibooks zette.
Kan ik dit via het isbn ofzo zodat ik ze niet onieuw moet kopen.
Hoeveel apparaten kan ik gebruiken met hetzelfde netflix account? En dan bedoel ik niet op hetzelfde moment kijken maar hoeveel apparaten ik er aangesloten kan hebben.
Het is een lied dat begint met een gitaar en daarna komt er een vrouw bij zingen en dan komt er een trompet solo. Het lied was Volgensmij populair rond 2015.
Ik hoop dat iemand het weet ik loop namelijk al 2 dagen te zoeken.
Als er een Feyenoord fan is kan je het deuntje herkennen aan het liedje van sofyan amrabat en dat is in een filmpje genaamd berghuis zegt sorry tegen Van beek en amraba vanaf minuut 0:51
Ik ben op zoek naar een liedje uit de jaren 80. Het betreft een duet met een man en een vrouw. De videoclip speelt zich af in een soort loods/fabriekshal waar de twee een optreden geven, er wordt erg fout (zoals in de jaren 80) gedanst. Vermoedelijk was de mannelijke zanger een bekende zanger. Weet iemand welk liedje ik bedoel?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing