Fear is not real, fear is a choice, uit welke film komt dit?
Toegevoegd na 13 uur:
“Fear is not real. It is a product of thoughts you create. Do not misunderstand me. Danger is very real. But fear is a choice.”
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Entertainment. Specifieke vragen over beroemdheden, films en series, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de subcategorieën.
Toegevoegd na 13 uur:
“Fear is not real. It is a product of thoughts you create. Do not misunderstand me. Danger is very real. But fear is a choice.”
Hoi,
wij zijn een beginnend bandje en willen graag onszelf (monitor), of de muziek horen terwijl we spelen. Nu ben ik al een beetje opzoek geweest en wat wij zoeken is ongeveer dit: http://www.bax-shop.nl/in-ear-set/shure-p3tra-k3e-606-630-mhz-psm-300-in-ear-set.
We spelen met maximaal 5 man, maar nu is mijn vraag: Is er geen goedkopere oplossing om bij iedereen hetzelfde geluid in de oren te krijgen, zonder dat men hoort dat wij meespelen met het origineel.
Ik zoek dus iets in de trant van een portofoon/walkie-talkie, die aangesloten kan worden op de versterker en signaal kan geven voor 5 hoofdtelefoons/oortjes.
Alvast bedankt,
Patrick
De conference begon met "Iedereen is van de wereld en de wereld is van iedereen)
Ik ben de muziek die op mijn computer staat aan het ordenen, er zijn echter een aantal liedjes waar geen titel bij staat. De tekst gaat zo: In het begin was het donker, er was geen zon en er was geen maan. Verder wordt in de tekst gezongen dat God alles maakte en tot slot maakte hij jou en mij.
Heb al gezocht op youtube, maar vind het voorlopig niet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing