ik zoek in manier om in exel automatisch elke dag van een getal? een ander getal af te trekken?
van getal 100 een 4 afhalen elke 24 uur , dit in een vooraadlijst dus van items die elke dag gebruikt worden dus .
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
van getal 100 een 4 afhalen elke 24 uur , dit in een vooraadlijst dus van items die elke dag gebruikt worden dus .
(staf is) de hele jaar geen pauze
Sinds ik in een nieuwe woning woon (inmiddels 7 jr) gaan alle kamerplanten na een paar maanden dood. Ik heb dat in al mijn vorige woningen nog nooit gehad.
Ik heb voor school met white board marker op mijn white board een huiswerk schema gemaakt maar hoelang kan ik dit laten zitten todat het bijna on mogelijk word om het eraf the halen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing