Wat zegt de stem in het lied Carol of the bells door Capital Kings?
Op www.youtube.nl heb ik het lied geluisterd. De stem is te horen op 2:38 ongeveer.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Op www.youtube.nl heb ik het lied geluisterd. De stem is te horen op 2:38 ongeveer.
ik wil gitaarles nemen en dan de intro kunnen spelen van `good ol boys` van Waylon Jennings , daarvoor heb ik zo wie zo de bladmuziek nodig, en moet weten welk type gitaar er word bespeeld (foto uit intro) , en of hier lessen voor zijn, of komen er meer instrumenten aan te pas bij dit nummer?
Toegevoegd na 22 minuten:
2de poging om de foto erbij te doen
Ik ken veel zangeressen die op latere leeftijd door roken een veel lagere stem hebben gekregen. Waar ik nou zo benieuwd naar ben is op welke manier de stem dan zakt.
Zakt het berijk in zijn geheel, dus minder hoge noten en meer lage noten? En gaat de hoogte waarop je van je normale stem naar je kopstem overschakelt omlaag? Kun je door roken meer of minder berijk krijgen? Makkelijker of moeilijker in je kopstem zingen? etc etc.
Of te wel: hoe anders werkt de stem wanneer deze doorgerookt is.
Ik ben dus niet op zoek naar een medisch verhaal (mag natuurlijk wel aangehaald worden bij uitleg) maar naar het muziekale aspect.
Ik moet volgende week woensdag een muziekpresentatie houden, maar ik weet niet welke instrumenten er in het lied zitten. Help!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing