Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom piept Slam FM controversiële woorden (zoals 'f*ck') weg in de muziek die gedraaid wordt?

In Amerika is dit gebruikelijk, maar waarom doet Slam FM het ook? Moederzender Radio 538 doet dit bijvoorbeeld weer niet.

Komt onder andere voor bij Jay Z & Kanye West - Niggas In Paris

Toegevoegd na 6 dagen:
Dank voor alle antwoorden, jammer dat hét antwoord er niet tussen zit. Ik zal Slam FM nog wel eens mailen :)

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Muziek

Bospop 2012. Seether speelde. Op een gegeven moment had de bassist 2 'gitaren' om zich heen. Welk lied was dat?

Het is de eerste keer dat ik Seether volledig hoorde. Wel ooit eens een nummertje op youtube maar verder 'geen interesse'. Na dit live optreden vind ik ze helemaal te gek! Ik heb al veel nummer op gezocht en daarbij ben ik heel internet al af gegaan. Dit nummer kan ik echter niet vinden. Hij had een bass om zich en de andere was denk ik gewoon een elektrische gitaar. Dit durf ik niet met zekerheid te zeggen maar misschien helpt het?

Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
Alvast bedankt!!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Muziek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing