kun je een (per ongeluk) verwijderd account in apple nog terughalen?
een kennis is daardoor al zijn contactadressen kwijt..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tablets. Vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
een kennis is daardoor al zijn contactadressen kwijt..
Kan je de batterij van de tablet het beste helemaal laten leeglopen of is het het beste om hem vanaf een bepaald batterijpercentage weer op te laden? En moet deze dan ook helemaal tot 100% worden opgeladen of tot een bepaald batterijpercentage (bijvoorbeeld tot 80%)?
Ik heb een Samsung tablet, de Galaxy Tab A. De oplader bestaat uit een stekker en een apart snoer. Dat snoer gaat met een gewone USB stekker in de oplader en een mini USB stekker in de tablet. Nu zag ik gisteren dat dat snoer bij de mini USB gebarsten is; de inhoud ervan is zichtbaar als bij een opengebarsten vrucht. Ik heb die barst omwikkeld met isolatietape. Ik heb ook nog een 7 inch tabletje dat ik nooit gebruik en daar zit ook zo'n snoer bij dat precies in de Samsung oplader en tablet past. Echter in dat snoer zit tamelijk aan het begin ook nog een soort van kokertje, dus dat is een verdikking in het snoer waarvan ik de functie niet weet.
In het bijbehorende boekje staat dat dat snoer bedoeld is om bestanden van dat kleine tabletje over te brengen naar een pc.
Kan ik dat snoer met kokertje ook gebruiken voor de Samsung oplader?.
Ik zoek een simpele telefoon, liefst kleiner dan 4 inch, die toegang heeft tot whatsapp. Ik geloof dat het inmiddels al niet meer mogelijk is om op een Nokia S40 whatsapp te installeren, alleen nog maar dit jaar te gebruiken indien het al geïnstalleerd was.
Mijn voorkeur gaat uit naar een telefoon die geen touchscreen heeft en dus gebruik maakt van een vast toetsenbord. Het liefst ook zo weinig mogelijk smartphone: gps en dergelijke liever niet ingebouwd. Ik heb behoefte aan een simpele telefoon maar kan in verband met mijn werk en studie whatsapp niet missen om goed te functioneren. Heeft iemand suggesties?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing