Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is de oorzaak van tril geluid diepvriezer ?

Hallo,
mijn diepvriezer maakt verschillende geluiden, 1 daarvan houd op als ik op de bovenkant vd vriezer druk, ik heb er nu een stapel boeken opgelegd, en het is ook weg. is het dan zo dat door die druk verschillende onderdelen beter op elkaar blijven zitten waardoor het minder trilt? ik kan het me nauwelijks voorstellen dat het zo werkt, vandaar mijn vraag

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Scheerapparaat gaat spontaan aan hoe kan dit?

Mijn scheerapparaat een Philisshave PT870 van 4jaar oud schat ik ging in de nacht van zondag op maandag spontaan aan. Ik heb toen geprobeerd hem uit te zetten wat niet lukte. Ik heb toen het deksel met scheerhoofden open gemaakt en de stangen tegen gehouden toen stopte hij. Na 3 minuten weer hetzelfde. Toen heb ik een elastiekje rond de stangetjes gedaan. De volgende dag deed hij het weer gewoon. Geen storing meer gehad.Wat kan de oorzaak geweest zijn?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing