Mijn Samsung Galaxy S geeft bij iedere video aan "Kan video niet afspelen" Ook bij zelf gefilmde filmpjes. Hoe kan dit?
Hij geeft geen verdere foutmelding, alleen heb bovenstaande. Voor de laatste update had ik nog nergens last van.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hij geeft geen verdere foutmelding, alleen heb bovenstaande. Voor de laatste update had ik nog nergens last van.
canon eos 500d
None
mijn camera is gevallen en nu is er iets kapot. volgens mij is de lens verschoven, want als de camera schud hoor ik dat er iets los zit en er komt nauwelijks licht door de lens. Ik kan hem ook niet meer uitzetten en inzoomen. Ik kan geen foto's meer maken. Wat moet ik doen? Moet ik naar de winkel gaan en hem laten repareren? Hoeveel gaat dat kosten? Of kan het zijn dat hij weer goed gaat zitten door een beetje te schudden? Help me!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing