Kan ik op mijn autoradio uit 2015 (model: Pioneer FH-X720BT) momenteel een nieuwe bluetoothversie uploaden?
Nu zit er 3.8 op maar wil hem wat updaten naar 4.8 of 5 (bluetooth) nieuwe versie
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Nu zit er 3.8 op maar wil hem wat updaten naar 4.8 of 5 (bluetooth) nieuwe versie
In mijn camera gaat een normale sd kaart, maar mijn laptop heeft alleen een kaartlezer voor micro sd is er een manier hoe ik alsnog mijn foto's op mijn laptop kan zetten?
Wie herkent deze thermostaat?
Op zoek naar het merk en of typenummer
Betere foto helaas niet mogelijk
Sinds deze middag krijg ik elke keer opnieuw een foutmelding op mijn gsm waarop staat "Beveiliging stopt steeds". Hierbij kan ik ofwel op annuleren ofwel op melden klikken. Ik heb de 2 al geprobeerd maar 2 seconden later verschijnt het weer. Ik heb als dan ook mijn gsm al 5 keer herstart met elk 1 uur tussen. Ik kan hier dus helemaal niets anders doen of een sms sturen zonder dat deze melding verschijnt en ik weer op een van de 2 knoppen moet drukken.
Heeft iemand een idee hoe ik dit kan oplossen????
Hoeveel moet de ph waarde zijn, als ik water opvang van af de sifon?
Als het boven de 5 is, is dan de wisselaar lek??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing