De pl-s lamp van de brandgang gaat om de minuut aan en uit. Verbruikt dat meer stroom?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Om te voorkomen dat het erg warm wordt binnen, wil ik mijn ventilator aan laten staan zodat ik boodschappen kan halen en het thuis koel blijft. Kan het kwaad om mijn ventilator aan te laten staan terwijl ik niet thuis ben?
Ik zou graag een foto van dit gevonden voorwerp willen bijvoegen, maar weet niet hoe.
Beste, ik hing een nieuwe lamp op. Het is met drie draden, maar ik heb er maar twee gebruikt. Over de derde heb ik een plastiek soort van kapje gedaan. Nu doet mijn andere lamp, drie meter verderop het niet meer. Hoe kan dit? Wat moet ik doen? Alvast dank!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing