Hoe moet ik een dmx512 paneel instellen dat hij mijn moving head aan stuurt ?
Beste mensen ik heb een dmx 512 paneel en een led moving head (mini)
Hoe moet ik het paneel instellen dat hij via dmx mijn moving head aan stuurt ?
Gr max
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Beste mensen ik heb een dmx 512 paneel en een led moving head (mini)
Hoe moet ik het paneel instellen dat hij via dmx mijn moving head aan stuurt ?
Gr max
Het gaat om een Canon G9X die minder scherpe foto's maakt dan de Samsung Galaxy S10 plus. Het verschil is niet eens gering. Ik heb de gegevens er nog eens bij gepakt en las hier bij de Canon: Aantal megapixel: 20.1 en bij de Samsung: Triple 12 + 12 + 16 MP-camera
Heeft die Triple nog iets te maken met meer kwaliteit?
Ik heb op de rommelmarkt een oude lamp gekocht, een gondel uit Venetië maar made in Belgium :-). De gondel bevat aaneengeschakelde lichtjes, systeem kerstverlichting, maar dan supermini. Aan de gondel hing ook een draad met stekker.
Omdat die stekker superonveilig was (bv enkel draad en pinnen en geen onderplaat) heb ik die vervangen. Ik had eerst niet zo gelet op de vermelding die aan de draad hing, maar net als ik de stekker in het stopcontact wil steken lees ik "Lampen Lampes Philips 24 V 0,05 A". Dus ik heb die stekker er meteen terug afgedaan om alle misverstanden te voorkomen....Maar wat nu:
1
1. Interpreteer ik dat briefje aan die draad correct of kan het ook over 10 lampjes van 24 V gaan, zoals de oude kerstverlichting. En zo ja, hoe weet ik dat?
2. Als er een adapter nodig is ... die werken tegenwoordig allemaal via pin. Wat ik eigenlijk zou moeten hebben is het systeem van die adapters van draadspots destijds. Die hadden een stekker voor in het stopcontact en een systeem waarmee je die 2 kabels waar die spots aan hingen, kon aansluiten op de adapter. Ik moet dan natuurlijk wel één hebben die 24V levert. Allekabels.nl heeft me al laten weten dit niet in het assortiment te hebben en het evenmin te vinden bij zijn leveranciers.
Of is er nog een andere oplossing of mogelijkheid?
Er ligt een 380V kabel, waarop ik een keramische oven gebruik die 3600W verbruikt. Iemand anders wil graag op dezelfde kabel ook een keramische oven van 3600W gebruiken. Kunnen wij de kabel opsplitsen en allebei tegelijkertijd 3600W gebruiken? Komt dat dan neer op 7200W in toaal? Kan de kabel zoveel aan?
(ik had even vluchtig op Google gezocht en ik kreeg daar cijfers van om en bij de 21kW, die de kabel aan zou kunnen.
Ik heb oude stopcontacten maar wel een nieuwe elektriciteitskast is het dan erg dat ik veel elektriciteit op 1 stopcontact zet?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing