Welke fitnessapparaten gebruiken geen stroom?
Welke fitnessapparaten gebruiken geen stroom, maar kunnen wel stroom leveren als ze gebruikt worden door de mens?
Het enige voorbeeld waar ik op dit moment aan kan denken is een fietstrainer.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Welke fitnessapparaten gebruiken geen stroom, maar kunnen wel stroom leveren als ze gebruikt worden door de mens?
Het enige voorbeeld waar ik op dit moment aan kan denken is een fietstrainer.
Als ik naar de playstore ga, dan kan ik vanuit daar geen Netflix downloaden ivm mijn versie. Als ik via internet een APK download, dan kan ik vervolgens de app niét installeren. Weet iemand wat ik kan doen?
Ik ben voor school met een projectje bezig, en daarvoor zou ik graag iets willen maken wat een eerder opgenomen geluidje afspeelt als er op een knop gedrukt wordt. Wat heb ik hier voor nodig? Ik heb weinig verstand en ervaring met het maken en programmeren van soortgelijke dingen, dus wat is de beste en makkelijkste optie?
Het is een etna fornuis met inductie kookplaat en een elektrische oven, 2e hands gekocht
er zit een 5 polige stekker aan
Bij het aansluiten werkten 2 kookplaten niet,
De stekker zat aangesloten voor 3 groepen maar moest aangesloten veer 2 groepen, hiervoor staat een schema achterop
De kookplaten werken nu naar behoren, maar als je de oven aan zet slaat de automatische zekering na enkele seconden uit
Dit is met de kookplaat uit, en er staan ook geen andere grote stroom gebruikers aan
De gebruiksmeter in de meterkast geeft een verbruik aan van ruim 5000 wat
Dat is ook wanneer alleen de boven of onder warmte aan staat
De oven warmt wel op in de korte tijd dat hij aan staat
Heeft iemand een tip? of is het over en uit voor deze oven?
Groet Kees
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing