Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is hz hetzelfde als fps?

Ik weet niet of het klopt maar wat ik ervan begrijp is dat je met bijvoorbeeld een 50hz tv geen 60fps kan zien dus dat je dan maar 50fps maximaal daarop kan zien. Het zal me niks verbazen als ik er helemaal naast zit. Kan iemand het me uitleggen als ik ernaast zit? Ik heb het op internet opgezocht maar ik kan nergens een uitleg vinden die ik begrijp haha.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Verschillen in aa/alkaline batterijen van verschillende merken?

Ik heb een draadloze bluetooth muis, en die heeft 2 aa-batterijen nodig. De batterijen van bijvoorbeeld de Hema werken goed, terwijl de muis bij batterijen van bepaalde andere merken helemaal stottert en erg achterloopt op de bewegingen.
Ik heb beide batterijen bekeken en ik zie geen verschil in informatie die erop staat. (allebei 1,5 V, penlite/LR6), het enige verschil is dat op die van de Hema "extra power" staat, maar dat lijkt me eigenlijk meer een verkooppraatje.
Ik dacht dat alle aa-batterijen hetzelfde waren?

Toegevoegd na 2 dagen:
Ik heb nu oplaadbare geprobeerd en, hoewel op mijn muis 1.5V staat en deze 1.2V zijn werkt dat wel.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing